Efektowna lampa wisząca do sypialni

Sypialnia to pomieszczenie, które powinno ułatwić odprężenie się tuż przed snem. Z pewnością znacznie łatwiej będzie ci zrelaksować się we wnętrzach, które odpowiadają twojemu gustowi. Dlatego warto zadbać o każdy szczegół aranżacji. Szczególnie ważne są lampy, na które mimochodem patrzy się, leżąc w łóżku. Sprawdź, jakie oświetlenie może ci się spodobać, jeśli lubisz niebanalne projekty.

Lampa z kryształem

Kryształ na suficie niemal w każdej formie robi wrażenie. Jednym z najbardziej efektownych pomysłów są okazałe żyrandole do sypialni, która ma nieco większe rozmiary. W takiej sytuacji można śmiało sięgnąć po kryształową lampę z kilkoma piętrami czy też model przypominający świecznik ze zwisającymi z ramion kryształkami. Ten rodzaj szkła może też mieć znacznie skromniejszy design, który nadal może zachwycać. Wystarczy wybrać np. zawieszoną na niezbyt grubych przewodach lampę w formie dwóch cienkich obręczy pokrytych kryształem.

Lampa ze szklanymi kulami

Od dłuższego czasu nowoczesne lampy z kulistymi kloszami ze szkła są prawdziwym hitem w świecie aranżacji wnętrz. Takie oświetlenie jest dostępne w wielu stylach, rozmiarach i wersjach kolorystycznych, dlatego znalezienie modelu pasującego do sypialni nie powinno być najmniejszym problemem. Do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym mogą pasować lampy z kulami przypominające swoim ułożeniem wiązania chemiczne z cząsteczkami. Z kolei w minimalistycznej sypialni skandynawskiej warto postawić na symetryczne kule przymocowane do drewnianej podstawy w jednej linii.

Lampa z betonowym kloszem

Kolejnym hitem branży oświetleniowej są betonowe lampy. Takie modele są polecane zwłaszcza w przypadku surowego stylu industrialnego bądź nawiązującego do natury stylu skandynawskiego. Jednym z najbardziej niebanalnych projektów z internetowego sklepu z całą pewnością jest lampa z betonową podstawą z żarówką bez klosza, dostępna także w wersji z kilkoma żarówkami zawieszonymi obok siebie na długich przewodach. Ciekawie wygląda też projekt z trzema kloszami, z których każdy ma kształt innej bryły geometrycznej.

Lampa z drewnianym kloszem

Drewniane klosze cieszą się tak samo ogromną popularnością jak ich betonowe odpowiedniki. Oświetlenie wykonane z naturalnego surowca idealnie wpisuje się w ekologiczne trendy. Ponadto drewniane lampy świetnie współgrają z nowoczesnym wystrojem sypialni, zwłaszcza jeśli pomieszczenie jest urządzone w stylu skandynawskim. W tej kategorii również można liczyć na wiele oryginalnych projektów np. rattanowy klosz z prześwitami czy też drewnianą listwę LED.

Lampa z geometryczną ramką

Oświetlenie z geometrycznymi ramkami intryguje swoim minimalistycznym i jednocześnie efektownym designem. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na modele LED, w których obudowa świeci całą swoją powierzchnią. Jednak największe wrażenie robią lampy, w których w geometryczne, często nakładające się na siebie ramki, są wpisane żarówki. Takie projekty są niesamowicie nowoczesne i idealnie pasują do aranżacji w stylu skandynawskim bądź industrialnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here