Zabieg powiększania ust

0
678

Ostatnimi czasy, bardzo popularny stał się zabieg powiększania ust. Ów zabieg, wykonuje sobie niemalże każda celebrytka. Dlaczego tak wiele pań (i nie tylko, bo powiększanie ust staje się modne, również wśród panów) decyduje się na zabieg powiększania ust? Powód jest prosty – jest to mało inwazyjny oraz stosunkowo tani zabieg, a powoduje dużą zmianę w wyglądzie twarzy. Usta, tak niepozorna część twarzy, stanąwszy się pełniejszymi, mogą zupełnie zmienić całą twarz! Ponadto, chyba każdy zgodzi się ze mną, kiedy powiem, że duże usta są niezwykle atrakcyjne i aż proszą się o pocałunek.

Czym wykonuje się zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust odbywa się z pomocą kwasu hialuronowego, jednak nie byle jakiego! Musi być to produkt należący do tych „miększych”. Pracują one bowiem z mimiką twarzy, podczas gdy te „twardsze” są bardziej osadzone. Dlatego warto zwracać uwagę na to, w jakiej klinice wykonujemy zabieg powiększania ust. Te sprawdzone (najprawdopodobniej) użyją odpowiedniego produktu.

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Według pacjentek – znośnie. Nie odczuwa się dużego bólu, a sam zabieg nie powinien trwać dłużej niż 30 minut. Polega on na wstrzykiwaniu igłą bądź tak zwaną kaniulą (cienką, tępą rurką) kwasu hialuronowego w usta. Jednorazowo (zazwyczaj) nie wstrzykuje się więcej niż 1 ml kwasu hialuronowego. Po zabiegu natomiast, trzeba liczyć się z obrzękiem oraz, co za tym idzie, z tym, że wygląd ust nie będzie tym finalnym! To ważne, ponieważ wiele pacjentek, chwilę po zabiegu, doznaje szoku patrząc w lustro, ponieważ myślą, że spełnił się ich koszmar – usta są za duże i wyglądają nienaturalnie. Jednak uspokajam – usta się jeszcze zmniejszą! To efekt, wspomnianego wcześniej, obrzęku. Jednak nienaturalny wygląd nie jest wcale tak trudny w osiągnięciu.

Jak nie przesadzić?

Niektórym osobom efekt nienaturalnie dużych ust się podoba i właśnie takowy chcą osiągnąć. Jednak przeważająca większość chciałaby, aby usta wyglądały jak najbardziej naturalnie. Jak więc nie przesadzić? Jeżeli pacjent nie zna umiaru, powinien wykonywać powiększanie ust u specjalistów. Bowiem dobry lekarz (chcąc dbać o pacjentkę, nie o swoją kieszeń) powie ,,nie”. Ważną kwestią jest również to, że niepowiększone usta zawsze są nieco nieproporcjonalne – górna warga jest delikatnie mniejsza od dolnej. Dlatego odpowiednie proporcje są ważne, gdy mówimy o naturalnym efekcie. Podsumowując – będąc pod opieką dobrego specjalisty, raczej nie grozi nam „przesadzony” efekt.

Gdzie wykonać zabieg powiększania ust?

No właśnie, sformułowanie „dobry specjalista” pojawił się wyżej kilkukrotnie. Nie podlega więc wątpliwości, że jeśli zdecydujemy się na powiększanie ust, koniecznym jest znaleźć odpowiednie miejsce. Jak to zrobić? Najlepiej po opiniach. Jeżeli dana klinika ma dobre opinie bądź koleżanka tam robiła i jest zadowolona, prawdopodobnie jest to miejsce, do którego można się wybrać w celu poprawienia wyglądu swoich ust. Jednak jeżeli nie mamy koleżanek, które wykonywały sobie zabieg powiększania ust, a opinie w sieci nie wydają nam się wiarygodnym źródłem informacji, warto zajrzeć na wrosinski.pl. Możemy tam zobaczyć realne zdjęcia pacjentek i upewnić się, że właśnie taki efekt chcemy uzyskać. Dzięki temu zaoszczędzimy sobie niepotrzebnego stresu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here