Jaki produkt kupić do podkreślenia brwi?

0
939

Czym podkreślać brwi?

Ponieważ poszczególne marki kosmetyczne oferują ostatnio niezliczone możliwości podkreślania brwi, wybranie tylko jednej może być nie lada zagwozdką. Jak wybrać puder, pomadę lub ołówek, skoro jedyne, co wiesz, to to, że chcesz podkreślić brwi? Aby nieco ułatwić zakupy, w artykule omawiamy podstawy kupowania najpopularniejszych produktów do malowania i podkreślania brwi. Pamiętaj, że możesz zastosować więcej niż jeden rodzaj produktu do brwi. Twój idealny wypełniacz do brwi może zależeć od Twoich osobistych potrzeb, czy to na ten dzień, w tym tygodniu czy w tym miesiącu. Nasze potrzeby mogą się zmienić i to jest w porządku. Doskonałe brwi mogą zastąpić nawet niesamowicie pomalowane rzęsy.

Kredki do brwi

Zacznijmy od najpopularniejszego produktu do pielęgnacji brwi: kredka. To klucz do dodania miękkiej, naturalnie wyglądającej definicji łukom brwiowym. Kredki to również doskonała baza pod puder do brwi. Ten produkt sprawdzi się każdemu jednak będzie idealny, jeśli masz asymetrię brwi lub niewiele włosków. Kredka pozwala na precyzyjne dorysowanie pojedynczych włosów i do podkreślenia brwi w naturalny sposób. Nakładając produkt postaraj się nie zaczynać od samego początku brwi. Kredka jest podobna do tej którą możesz namalować kreskę na oku. Kiedy zaczynamy używać kredki do brwi, zwykle mamy „ciężkie ręce”. Dlatego rozpoczęcie od najbardziej rzadkich obszarów sprawi, że brwi nie mogą wyglądać na przerysowane.

Puder do brwi

Pudry do brwi pomagają wypełnić wszelkie dziury lub rzadkie obszary w brwiach. Same w sobie mają zwykle bardziej miękki efekt niż inne produkty do brwi. Możemy łączyć puder do brwi z kredką, aby pomalowane brwi dłużej utrzymały się w ciągu dnia. Jeśli masz problem z dobraniem odcienia, zaleca się wybór koloru zbliżonego do podstawowego koloru włosów. Większość ekspertów od brwi zgadza się, że każdy może użyć pudru, jeśli zależy komuś na delikatniejszym efekcie. Staraj się unikać pudrów tylko wtedy, jeśli masz suchą skórę. Do aplikacji będziesz potrzebować skośnego pędzla, aby skutecznie wypełnić brwi pudrem.

Precyzyjnie wyrysowane brwi do mocnego makijażu.
fot. pixabay

Pomada do brwi

Pomada to sekret wyrazistych brwi, które możemy zobaczyć na całym Instagramie. Oprócz nadania brwiom dramatycznego, wyrazistego wyglądu, ​​ta formuła może również podkreślić brwi w bardziej subtelny sposób. Idealnie sprawdzi się dla tych, którzy mają bardzo rzadkie brwi i szukają szybkiego sposobu ich wypełnienia.
Zanurz zakrzywiony pędzel z krótkim, sztywnym włosiem, w pomadzie, a następnie stuknij nim w grzbiet dłoni, tak aby nadmiar produktu został zdjęty z pędzelka. Następnie rozprowadź go lekkimi, krótkimi pociągnięciami, zaczynając od środka brwi. Nadmierny efekt można złagodzić używając szczoteczki do brwi, w ten sposób można zdjąć nadmiar produktu.

Żel do brwi

Spośród wszystkich dostępnych produktów do pielęgnacji brwi wielu naszych ekspertów preferuje żele do brwi. To najszybszy i najłatwiejszy sposób na nadanie brwiom koloru, subtelnego utrwalenia i wypełnienia. W rzeczywistości utrzymują brwi na miejscu tak dobrze, że można porównać je do lekkiego lakieru do włosów.
Żel do brwi sprawdzi się osób z gęstymi niesfornymi brwiami.

Wosk do brwi

Jeżeli posiadasz brwi wymykające się spod kontroli musisz spróbować obezwładnić je woskiem. Pomaga ułożyć cienkie włosy i utrzymać brwi tak jak chcesz przez cały dzień. Podobnie jak kredka, wosk może być również używany jako baza pod puder. Każdy, kto ma cieniutkie i rzadkie włoski lub takie rosnące w różnych kierunkach powinien spróbować zakupić właśnie wosk do brwi.

Cień do brwi

Cienie do podkreślania brwi
fot. pixabay

Oprócz różnych opcji wypełniaczy do brwi w naturalnych odcieniach, dostępnych jest coraz więcej kolorowych cieni ze specjalnym przeznaczeniem do malowania brwi. Możesz pomalować brwi w zasadzie na dowolny kolor i odcieni dopasowany idealnie do naturalnego koloru swoich włosków. Wadą tego produktu może być to, ze ciężko wyrysować precyzyjne brwi i ktoś kto nie ma doświadczenia z tym produktem może uzyskać zbyt mocny efekt końcowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here