Idealny prezent na ślub.
fot. pixabay

Pomysły na prezent ślubny

Kiedy ktoś z naszych bliskich bierze ślub, chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby uczynić ten dzień najszczęśliwszym dniem w życiu młodej pary. Poza samą obecnością i cieszeniem się szczęściem małżonków w ich wspaniały dzień, pamiętaj także o prezencie. Może być to nie lada problem, ostatecznym wyjściem w sytuacji w której nie mamy kompletnie pomysłu na bardziej oryginalny prezent jest butelka dobrego czerwonego wina i koperta z pieniędzmi. Jednak nie ma lepszego sposobu na pokazanie parze młodej, że cieszysz się ich szczęściem, jak obdarowanie ich czymś nie tak tuzinkowym jak pieniądze. Oto zakupowy przewodnik z kilkoma propozycjami co możesz kupić i przekazać parze młodej w ten wspaniały dzień.

1. Zestaw wysokiej jakości kieliszków

Tutaj mamy bardzo duże pole do popisu. Kieliszki przydadzą się zawsze, a te dobrej jakości posłużą młodej parze na wiele długich lat. Możesz kupić zestaw łączący kilka modeli kieliszków do różnego rodzaju alkoholi lub kupić kilka wysokiej jakości kieliszków do ulubionego alkoholu pary młodej, w tym przypadku musisz znać preferencje pary młodej. Strzałem w dziesiątkę z pewnością kieliszki do wina czerwonego lub białego, oraz kieliszki do szampana. Możesz także spersonalizować kieliszki i wygrawerować na nich datę ślubu, imiona pary młodej lub osobisty cytat. Wiele firm specjalizujących się w wyrobach wysokiej jakości szkła z pewnością oferuję taka opcję. Jeżeli nie znajdziesz jej na stronie, zawsze warto osobiście napisać. Jeżeli nie możesz się zdecydować na rodzaj kieliszków, wykup voucher.

2. Zestaw garnków

Zestaw garnków to prezent ślubny na lata.
fot. pixabay

Zestaw garnków jest takim prezentem, przy którym możesz mieć pewność, ze para młoda będzie z niego korzystać. Wybierz wysokiej jakości, najlepiej wykonana z teflonu, garnki. Najlepiej poszukaj zestawu kilku garnków, dobrze jeśli wśród nich znajdzie się patelnia. Kupując garnki może pojawić się taka myśl, że będzie to prezent bardziej ukierunkowywany na pannę młodą. Jednak spokojnie, może i Pani młoda będzie częściej ich używać, ale oboje małżonków będą się raczyć pysznym jedzeniem. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent, który posłuży młodej parze na wiele, wiele lat.

3. Koc polarowy 

Spersonalizowany pluszowy koc z mikropolaru. Aby szczęśliwa para poczuła się komfortowo w swoim nowym wspólnym życiu, na pewno będą szukać sposobów, aby uczynić swój dom przytulniejszym. Piękny, milutki spersonalizowany pluszowy koc z mikropolaru to wspaniały prezent dla każdej pary. Możesz go spersonalizować, dodając imiona, pseudonimy, nazwiska, datę ślubu i nie tylko. To także piękny prezent na rocznicę. Wybierz odpowiedni rozmiar i kolor według upodobań pary młodej.

4. Zestaw narzędzi do domu

Skrzynka z narzędziami jest użytecznym i praktycznym prezentem dla pary młodej.
fot. pixabay

Podstawowy zestaw narzędzi to świetny pomysł. Rzadko kto kiedy pomyśli o czymś tak podstawowym jak idealnie wyposażona walizka z narzędziami. Jest to idealny prezent na początek nowej drogi życia. Niech nie zniechęci Cię fakt, że jest to ukierunkowany prezent na pana młodego, nic bardziej mylonego, każda żona pragnie mieć dom w nienaruszonym stanie i ten komfort, że jej mąż jest w stanie wszystko naprawić, bo posiada wszystkie niezbędne narzędzia. Niezależnie od tego, czy nowożeńcy mieszkają w domu, czy w mieszkaniu, ważne jest, aby mieć pod ręką narzędzia, aby można było się je wykorzystać, gdy zajdzie taka potrzeba.

Przed zakupem prezentu w twojej głowie może pojawić się kilka wątpliwości. Odpowiadamy na kilka najczęstszych zadawanych pytań.

Co lubią, a czego nie lubią młodzi?

Każdy ma rzeczy, które mu się podobają i których nie lubi, i to jest naprawdę ważne, aby wziąć to pod uwagę, planując zakup prezentu. Jeśli jesteś zaproszony na ich ślub, prawdopodobnie znasz ich wystarczająco dobrze, aby móc to ustalić. Wiedza o tym, co lubią, a czego nie lubią zakochani, może znacznie ułatwić wybór tego, co pokochają i będą użytkować przez wiele lat.

Czy warto kupować personalizowane prezenty?

Jeśli podarujesz prezent wykonany ręcznie lub coś niepowtarzalnego, na pewno o wiele bardziej ucieszysz tym młoda parę. Spersonalizowane prezenty są niezwykle wyjątkowe i naprawdę mogą uczcić tę okazję w sposób, który młodzi zapamiętają na wiele lat. Umieszczając imiona i nazwiska młodych na jakimś przedmiocie upewnij się, przy którym nazwisku para planuje zostać, jeżeli nie masz takiej okazji najbezpieczniej będzie umieścić na prezencie jedynie imiona, aby nie popełnić gafy.

Czy prezent powinien pasować do tematyki ślubu?

Czasami fajnie jest dostać coś specjalnego, związanego z tematem całej uroczystości. Jednak nie jest wymóg konieczny i nic się nie stanie jeżeli prezent nie będzie w tematyce ślubu. Jeżeli jednak masz pomysł jak coś wpasować w uroczystość, zrób to, a na pewno para młoda bardzo się ucieszy i zapamięta prezent na dłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here